Na stadionie miejskim inauguracja wiosennego sezonu piłkarskiego

Bardzo dobry mecz na inaugurację wiosennego sezonu piłkarskiego w I lidze wojewódzkiej rozegrali juniorzy SP OSiR Rominta Gołdap. Na głównej płycie stadionu miejskiego w Gołdapi gościliśmy jedną z czołowych drużyn województwa warmińsko-mazurskiego w tej kategorii wiekowej – zespół Concordii Elbląg.

Po zaciętym i pełnym zwrotów sytuacji meczu zwyciężyli goście 3:2. Jedna bramka w tym spotkaniu dla drużyny gości padła po bardzo problematycznym rzucie karnym, a zwycięską bramkę drużyna z Elbląga strzeliła w 90 minucie meczu.

Należy podkreślić, że przez całą drugą połowę drużyna z Gołdapi grał w dziesiątkę po otrzymaniu problematycznej czerwonej kartki przez jednego z naszych zawodników. Zawodnikom z Gołdapi należą się ogromne brawa za determinację i walkę do ostatnich sekund meczu w których mieli jeszcze sytuację na strzelenie wyrównującego gola.

Bramki dla zespołu Rominty strzelili: Bartosz Hołdyński oraz Gabriel Brzeziński.

Drużyna z Gołdapi wystąpiła w następującym składzie: Maciej Buńko, Oskar Kozłowski, Aleks Karneuchow, Eryk Płach, Aaron Różański, Jakub Ziemiacki, Bartosz Hołdyński, Igor Krepsztul, Gabriel Brzeziński, Filip Gryko, Kamil Łapiński, Jakub Tomaszuk i Adrian Pigiel.